לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג הרהיט שישדרג לכם את חלל האוכל

הרהיט שישדרג לכם את חלל האוכל

isaacwp 15.07.21

Rate this post

אין ספק, פינת אוכל מעוצבת מזמן שכבר אינה טרנד אלא הרבה מעבר לכך וכיום היא נמצאת בכל בית שני בישראל ובעולם. אז מה מייחד את פינת האוכל המעוצבת ולמה יותר ויותר בעלי משפחות בוחרים בה לצרכי אירוח או שימושים מפנקים אחרים? 

פינת האוכל המעוצבת הייתה ותישאר לב הבית המקום בו כולם אוהבים להיפגש ומעבר לאוכל לדבר ולחזק את הקשרים הבין-אישיים שלהם. 

חשוב לכם להיות חלק ממשפחה שלא מפספסת שום פרט שיכול להעצים את הזוגיות ואת הקשר עם הילדים, החברים ואפילו את הבריאות עצמה? במעמד הזה הרשו לנו לומר כי אתם לא באמת חייבים להחליף את כל פינת האוכל ובמקום זאת לענות על שאלת השאלות "מה באמת מסתתר מאחורי עיצוב של פינת אוכל מופלאה"? 

תתפלאו, הכול מתחיל ונגמר ברהיט אחד שיכול בהחלט לחולל מהפיכה גם בחלל האוכל הפרטי שלכם. רוצים לחסוך בעלויות ולמצוא בתוך פינות אוכל מעץ או פינת אוכל גדולה את הרהיט שישדרג את נראות פינת האוכל האישית שלכם? אולי כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא. 

כשהרהיט אחד קובע את כל השאר – בחירת רהיטים בהתאמה אישית 

יש בהחלט אין ספור פינות אוכל מעוצבות השאלה היא מה באמת הופך אותן לשם דבר? והתשובה לכך קשורה אם תאמינו או לא לרהיט אחד או שניים שעושים את ההבדל ויכולים לחסוך לכם לא מעט עלויות ומאמץ מיותרים. 

אפשר לדבר בלי סוף על פינות אוכל בהתאמה אישית אבל מה שיותר חשוב זה לדבר על כל רהיט בפני עצמו כך שיתאים מבחינה עיצובית ונחות מרבית הן לחלל קטן מדי והן לחלל גדול מדי. 

שולחן עגול ואתם מסודרים 

מבין הדוגמאות נדבר לצורך העניין על שולחן עגול שיודע להיפתח ובו זמנית להתאים את עצמו לעיצוב פינת האוכל שבחרתם. כאמור הרהיט האידיאלי יודע להיפתח, לארח את האורחים שלכם, להיסגר שצריך וכך לא לתפוס מקום שמדובר רק בכם ובדיירי הבית הקובעים. 

בגדול, השולחן העגול שיודע להיפתח מתי שרק תרצו מתאים לכל שילובי חללי פינות האוכל והוא יודע להשתלב בכל עיצוב שבו תבחרו. בנוסף לכל יתרונותיו שולחן עגול עשוי מחומרי גלם עמידים במיוחד כך שגם בעת פתיחתו או הזזה ממקום אחד לאחר לא יהיה חשוף למכות, חבטות ובטח שלא לשריטות. 

כמו כן, מביא השולחן העגול יתרון גדול נוכח העובדה כי הוא יודע להתאים את עצמו לכל מיני כיסאות שמתאימים בסופו של דבר גם מבחינת הנוחות וגם מבחינת הדקורטיביות. 

רוצים לשדרג את פינת האוכל שלכם בלי להחליפה? לא תאמינו כיצד קבלת החלטות אחת תוכל לסייע לכם לבחור את הרהיט שישנה את הדברים ועל הדרך יחסוך לכם לא מעט זמן ועלויות. 

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה