לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג כך תתאימו את גודל פינת האוכל לצרכים שלכם

כך תתאימו את גודל פינת האוכל לצרכים שלכם

isaacwp 12.07.21

Rate this post

מבין כל החללים בבית אפשר לומר כי פינת האוכל תדרוש התייחסות מורכבת יותר זאת נוכח העבודה כי זו פינה שימושית למדי הן כשיש אורחים בבית והן כשרוצים לשבת לארוחה משפחתית הכוללת רק את בני המשפחה ובדיוק על כך רצינו לדבר אתכם במאמר הבא. 

רוצים לרכוש פינות אוכל גדולות ולא יודעים איך להתאים את השולחנות לכיסאות? בדיוק כאן נפתור לכם את הבעיה באמצעות כמה פתרונות שיהפכו את זה קל, יעיל ומהיר יותר מכפי שצפיתם מראש. 

הכיסאות השולחנות וההתאמה לחלל הנבחר 

אם נתקעתם בשלב בחירת השולחן והתאמתו לכיסאות רצוי לדבר כאן על הצבע. איך בוחרים צבע? ראשית מתייחסים לחלל הכללי כך שאם יש באוויר חפצים בצבעי עץ אזי כך יהיו גם הכיסאות והשולחנות – הכול כדי לייצר את ההתאמה וזרימת העיצוב הנדרשת. 

הצורה גם היא תידרש להתאים לצורת החלל, הקירות וכל מה שבסופו של דבר יספק תבנית או תחימה נכונה לפינת האוכל שלכם כך שאם החלל שלכם מאורך תבחרו שולחן מלבני, מאידך גיסא אם מדובר בחלל מרובע תוכלו להתאים שולחן מרובע או עגול לפי טעמכם האישי. 

באשר להגדרות הצורך שלכם בדיוק כאן תיקחו בחשבון את הסגנון ואת האופי שתרצו לתת הן לכיסאות והן לשולחנות עצמם ועל פי כך תקבעו אם ללכת על כיסאות מרופדים או אפילו תשלבו חומרי גלם נוספים מלבד עץ. 

הגודל כן קובע – כך תתאימו את פינת האוכל והשולחן לצרכים שלכם 

האם אתם מתכוונים לבחור פינות אוכל נפתחות לצד שולחנות אוכל גדולים? במעמד הזה חשוב לדבר על כמה גורמים שלפיהם תוכלו לדעת אם לגודל יש חשיבות כשמדברים על ההתאמה לחלל עצמו. 

לפני שאתם בוחרים פינות אוכל נפתחות, גדולות או קטנות וודאו כי גודל הקיר אכן תוחם בצורה נכונה את פינת האוכל שבחרתם. כמו כן, קחו בחשבון גם את מקומות הישיבה מסביב לשולחן דווקא באופן הקבוע של העניין. אחרי ככלות הכול אם מגיעים אורחים תמיד אפשר לצרף כסאות אבל אנשים שמתגוררים בבית זה בהחלט סיפור אחר. 

יש להביא בחשבון את עניין האירוח, עד כמה אתם אוהבים לארח? אם אתם משתייכים לקבוצת המתארחים אולי זה ייגע פחות בכם, מאידך גיסא, אם אתם אוהבים לארח וכמה שיותר אולי כדי לחשוב על שולחנות אוכל גדולים לרבות פינות אוכל נפתחות שתפתחנה ותסגרנה על פי דרישה ולא תתפוסנה מקום מיותר בזמן שתהיו הסועדים היחידים אל השולחן. 

זו יכולה להיות פינת אוכל פתוחה, שולחנות גדולים, קטנים וכל מה שביניהם כאשר המטרה היא לתכנן את זה נכון כך שבסופו של יום האורחים שלכם או אפילו אתם תוכלו ליהנות מארוחה טובה או אירוח מושלם לטווח הארוך – הכול בזכות פינת אוכל שמתאימה "כמו כפפה" לצרכים שלכם. 

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה