לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג הכורסה התלכלכה? כך תבחרו חברת ניקוי ספות

הכורסה התלכלכה? כך תבחרו חברת ניקוי ספות

c@digitouch.co.il

כורסאות מעוצבות בסגנון מודרני
Rate this post

הסלון הוא לב ליבו של הבית שלנו, ובתוכו אלה הספות שמהוות את האלמנט הבולט ביותר.

אם אנחנו נכנסים הביתה ויש לכלוך קל שבקלים על הספה, אזי התחושה שמתקבלת היא כאילו כל הבית מלוכלך. קל וחומר אם אלה לא אנחנו אלא אורחים שהזמנו הביתה, אז המבוכה גדולה פי כמה.

לנקות לבד? אפשרי, אבל מדובר בפעולה שדורשת טרחה מסוימת ולפיכך איננה מתאימה לרוב הישראלים:

לא רק שיש צורך להשתמש בחומרי ניקוי מקצועיים המתאימים לסוג הספה והריפוד (שאם חלילה לא יתאימו אזי יכולים לעשות הרבה יותר נזק מאשר תועלת), הרי שעל מנת לשמור על ניקיון מושלם באופן עצמאי בדרך כלל צריך לבצע טיפול שוטף בתדירות קבועה (למשל לשאוב פעם בשבוע את כריות הספה) – ופעמים רבות התחזוקה השוטפת נזנחת ונשכחת.

אלא שכאשר סוף סוף צריך להזמין איש מקצוע שינקה את הספות כמו שצריך, עולה לפתע השאלה:

איך בוחרים חברה לניקוי ספות? אחרי הכל, יש ספות שהריפוד שלהן יקר מאוד או עדין מאוד, או ספות שיש להן ערך רגשי רב – וספות כאלה רצוי להפקיד בידי הטובים ביותר.

פרמטרים לבחירת חברת ניקוי ספות

  • המלצות ממכרים: הפרסום הטוב ביותר בתחום ניקוי הספות הוא מפה לאוזן, ולכן הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לשאול את מכריכם האם הם יכולים להמליץ על חברת ניקוי ספות טובה מניסיונם האישי.
  • ניסיון ומוניטין: הקפידו לבחור רק חברת ניקוי ספות שיש לה ניסיון עשיר ומוניטין חיובי, ולשם כך תוכלו להיעזר ברשת האינטרנט, באמצעות ביקורות גולשים והמלצות של לקוחות.
  • מקצועיות: האם החברה מציעה ניקוי ספות כחלק מקשת רחבה של שירותים, או מתמקדת בתחום הצר של ניקוי ספות? ככל שהחברה יותר ממוקדת, כך היא יותר מתמחה, ועבור הספות שלכם תרצו בוודאי אדם שמתמחה בדקויות ומעודכן בשיטות החדשניות ביותר.
  • איכות החומרים: חברת מקצועיות בדרך כלל עובדות עם החומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק, אשר מסוגלים להתמודד גם עם כתמים מורכבים ולכלוך קשה במיוחד.
  • וכמובן, סוגיית המחיר: כל חברה לניקוי ספות מציעה מחירים שונים, ולכן חשוב לערוך סקר שווקים, אבל לא תמיד כדאי לבחור בהצעת המחיר הנמוכה ביותר.

 

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה