לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג איך להתאים ארון בצורה הבטוחה ביותר לחדר ילדכם? 

איך להתאים ארון בצורה הבטוחה ביותר לחדר ילדכם? 

c@digitouch.co.il

Rate this post

לילדים שלנו, אנו רוצים את הטוב ביותר, כל אחד ואחת מאיתנו. בבית ומחוצה לו, אנו רוצים שיהיה להם טוב ויהיה להם בטוח כמה שרק אפשר. זקוקים לארון חדש? ארונות במיטבם מציעים שפע מקום לאחסון, לצד איכות אסתטית ראויה לציון. הדגשים בהתאמת ארונות בגדים למבוגרים או דגמים למשרד, שונים מאוד לעומת הסוגים שנועדו לחדרי ילדים. לצורך התאמה הפתרון הנכון, בצורה הבטוחה ביותר, אתם מוזמנים להכיר את הכללים הבאים. 

יציבות – בלי פשרות 

כלל מרכזי בהתאמת ארון בצורה הבטוחה ביותר לחדר הילדים בביתכם הינו היציבות. אין ספק שרק כשהוא יציב באופן מובהק, ארון לחדרי ילדים יהיה בחירה מוצלחת. לרוב יהיו אלה ארונות רחבים יחסית או כאלה שמרכז הכובד שלהם נמוך. במידה ובוחרים דגם מיוחד, שימו לב לאפשרות הקיבוע של הארון. חיזוק אל הקיר יכול להוסיף יציבות משופרת, לפי הצורך. 

פינות וקצוות מעוגלים 

כלל נוסף שעוזר להתאים ארון בצורה הבטוחה ביותר לחדר הילדים – הקצוות והפינות. בחדרי הילדים עדיפים ללא ספק הדגמים שבהם הפינות אינן חדות. קצוות ופינות מעוגלים נחשבים למאוד ידידותיים לילדים. אפילו כאשר מדובר בילדים מאוד פעילים ואולי אף שובבים, הרהיט מוסיף בטיחות גבוהה. 

בלי פרזול בולט וידיות בולטות 

פרזול עשוי להיות תוספת חשובה לארונות יוקרתיים בחדרי הורים, במשרדים. אולם ידיות בולטות ופרזול שאיננו מינימליסטי אינם מהווים בחירה ראויה לחדרי ילדים (במיוחד כאשר מדובר על הקטנים שבהם). עם כל היופי של פרזול מרוקע וקלאסי, בחדרי ילדים עדיף להסתדר בלעדיו. אם בכל זאת רוצים דגם בעל ידיות, הרי שהן צריכות להיות מותאמות לילדים, בגודל, בצורה ובנוחות האחיזה. 

שימו לב לצבעים 

ארונות בצבעים יפים בהחלט משפרים את עיצוב חלל הפנים. אבל עליכם כהורים לדעת שלא כל הצבעים שנראים דומים, באמת זהים. זה עניין מאוד אישי, אם לבחור ארונות בצבעים טבעיים או כאלה בעלי גוונים כהים עזים או אולי בהירים. אך מה שחשוב זה לוודא שמדובר בצבע תקני, שלא מכיל מרכיבים רעילים. צבעים על בסיס עופרת, למשל, לא כדאי בחדרי ילדים ובכלל עדיף להימנע בבית. הכל כדי שהילדים יהיו בטוחים. 

מותגי איכות והתאמה לפי דרישה 

שני דברים נוספים שכדאי להזכיר אלה מותגי האיכות והאפשרות להזמין ארונות מיוצרים לפי דרישה. מותגי איכות שנהנים ממוניטין חזק, לרוב מהווים בחירה בטוחה גם לחדרי ילדים בבית. ואם אצלכם האסתטיקה תופסת מקום מאוד חשוב בסדר העדיפויות, אפשר לבחור פתרונות ייחודיים שמיוצרים על פי מפרט הרצוי לצרכי הלקוח. ארונות לפי דרישה יכולים להתאים לאנשים שמוקירים ייחוד, איכות ולא מוכנים להתפשר על דבר, כמובן לא על הבטיחות. אם בחדר ההורים או בסלון יש לכם רהיטים בהתאמה אישית, זה יכול להיות בחירה מתאימה, גם לחדר הילדים. 

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה