לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג מאוורר תקרה בהתאמה אישית

מאוורר תקרה בהתאמה אישית

isaacwp 12.05.22

Rate this post

במדינה חמה כמו ישראל, ימות הקיץ החיים עשויים להיות מורגשים מאוד. בהתאמה, ישראלים רבים מעוניינים למצוא פתרונות קירור או אוורור שיצננו אותם ויאפשרו להם להמשיך בפעילותם במשך היום. ישראלים רבים כבר הבינו את היתרונות שיש למאווררים על פני מזגנים. 

זאת בעיקר בשל היוקר שכרוך בהפעלת מזגנים, וכן בשל ייבוש האוויר שפעולת המזגן מבצעת. בניגוד למזגן, מאוורר תקרה חוסך יותר כסף ולא מייבש את האוויר, ובנוסף הוא ידידותי יותר לסביבה. כמו כן, ביצועיו אינם נופלים משל המזגן הממוצע. עם זאת, ישנן אפשרויות רבות בשוק למאווררי תקרה ולא תמיד הצרכן הממוצע יודע במה להתמקד, מה חשוב לא לפספס ועל מה כן אפשר להתגמש. בכתבה הבאה נסקור בפניכם את כל מה שצריך לדעת. 

מה חשוב לדעת כשקונים מאוורר תקרה בהתאמה אישית?

יש לשים לב לשלושה פרמטרים מרכזיים:

  • הטכנולוגיה
  • העיצוב
  • חלל החדר בו מוצב מאוורר התקרה

ראשית, מאוורר התקרה חייב להיות מותאם לחלל שבו הוא הולך להיות מוצב. בהקשר זה, יש לשים לב להיבט הבטיחותי והן להיבט של יעילות. למשל, אם מדובר במאוורר תקרה המוצב בחוץ, הוא חייב להיות מוגן מפני מים ולעמוד בתקנים מחמירים יותר מאשר מאווררים שנועדו לחללי פנים. 

בנוגע ליעילות המאוורר, נרצה שהוא יפעל בצורה המקסימלית, ולכן יש להביא בחשבון את גודל החלל שבו הוא הולך לפעול. ככל ששטח החלל גדול יותר, כך המאוורר יידרש להיות בעל מוטת כנפיים גדולה יותר.

שנית, מבחינת טכנולוגיה, קיימים כיום שני סוגים מרכזיים של טכנולוגיות למנועים של מאווררי תקרה. ההבדלים ביניהם נוגעים בעיקר לגודל המנוע, ברעש שכל מאוורר מייצר, ביעילות האנרגטית, במספר האפשרויות למהירויות שונות, וכן במחירים.

העיצוב האישי

שלישית, מבחינת העיצוב, שזהו חלק שמאוד חשוב להשקיע בו, יש להביא מספר פרמטרים שונים. הסגנון העיצובי של מאוורר התקרה נתון לשיקולכם ולפי הטעם שלכם! בהקשר זה, יש להביא בחשבון את צבע גוף המנוע, שיכול להגיע במספר צבעים, למשל, לבן, שחור, חום וכיוצא בזה. יש להביא בחשבון את צבע הכנפיים שיכול להגיע בכמה צבעים, למשל, שחור, חום, לבן, מייפל וכדומה. 

היבט נוסף הוא סוג הכנפיים, שיכולות להיות מיוצרות מחומרים שונים, כמו עץ או פלסטיק לדוגמה. בנוסף, יש לשים לב לצורת הכנפיים, שיכולות להיות בעיצוב ישר, מעוגל, מוצלב וכיוצא בזאת. כמו כן, ניתן להביא בחשבון את מספר הכנפיים. יש לציין שבהקשר זה הדבר ישפיע גם על איכות האוורור שמאוורר התקרה יוכל לייצר. 

בנוסף, ניתן לבחור האם המאוורר יחיל גוף תאורה או לא. אם תבחרו להחיל תאורה יש להביא בחשבון את התאורה כחלק אינטגרלי מעיצוב התאורה הכולל שלכם.

לסיכום, חשוב לדעת שכיום האפשרויות כמעט בלתי נגמרות בבחירת מאוורר תקרה!

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה