לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג כיצד בוחרים קונסולה?

כיצד בוחרים קונסולה?

isaacwp

Rate this post

קונסולה היא בדיוק הפריט הזה בבית הנותן מענה לכל דבר. אם אתם נכנסים הביתה ומחפשים איפה להניח את המפתחות ואת הדברים אותם אתם מחזיקים בידיים, אם אתם רוצים לשים את המפתחות באיזו נקודה, קונסולה נותנת לכם את המענה לכל אלו ועוד. קונסולה היא השולחן הקטן אותו מניחים במסדרון, בכניסה לבית, במקום בו אנחנו יכולים לעשות איתה הכל. 

לבחור קונסולה לבית זו בחירה שמדייקת את הצרכים שלכם, בחיי היום יום. לבחור קונסולה זה גם לבחור איך תרצו שהעיצוב של הבית שלכם יהיה בסופו של יום. טיפים ורעיונות שיעזרו לכם לבחור קונסולה מתאימה לבית שלכם, תמצאו ממש כאן. 

קודם כל, היו בטוחים כי הקונסולה נותנת מענה פונקציונאלי 

כאמור, הקונסולה היא הפריט שנותן את המענה בחלל הכניסה לבית. לפני שתבחרו קונסולה, היו בטוחים כי אתם מצליחים לענות על כמה שאלות:

  • מה גודל חלל הכניסה והאם הקונסולה צריכה לתת מענה נקודתי או כמה מענים לצרכים שונים? היום אפשר למצוא שורה ארוכה של קונסולות שונות ומשונות. קונסולה יכולה להיות מעמד צר ופשוט, עליו מניחים עציץ וקופסא למכתבים ומפתחות, ניתן לבחור קונסולות נפתחות לשולחן אוכל, אם זה מה שאתם מחפשים. בבתים קטנים, לעיתים, הבחירה תהיה של קונסולה אותה אפשר לפתוח לשולחן אוכל המשמש את בני הבית והאורחים, בבתים גדולים יותר, בהם הקונסולה צריכה לתת מענה נקודתי לחלל הכניסה, הקונסולה לא תהיה רהיט עם מגוון של מגירות לאחסון. האוריינטציה לאורך תהליך הבחירה צריכה להיות מתוך הבנה שלכם את הצרכים שלכם. 
  • מה גודל החלל בו אתם מתכוונים להניח קונסולה? כל רהיט צריך לתאים לחלל בו הוא מונח. אם המבואה לבית קטנה באופן יחסי, לא תוכלו לשים קונסולה גדולה שמזכירה לכם את הבית של סבתא, הרי בחירה מהסוג הזה תיצור חלל חנוק וסגור. אם אתם בוחרים קונסולה לחדר כניסה גדול יחסית, חשוב לבחור קונסולה גדולה דיה כדי שהחלל לא יהיה ריק מדי. הטיפ הטוב ביותר במקרה הזה הוא פשוט לקחת סרגל מדידה ולבחון את מידות החדר לפני תהליך הרכישה. 

קונסולה צריכה להתאים לקו העיצובי של הבית 

בשוק תמצאו שורה ארוכה מאוד של קונסולות המעוצבות באינספור צורות ודרכים. אל תשכחו כי הקונסולה היא בעצם מגלמת את הרושם הראשוני אותו כל אחד יקבל בכניסה לבית שלכם. הפתגם המפורסם טוען כי: 'אין שני לרושם ראשוני'. זה נכון. אם הבית שלכם מעוצב בסגנון מודרני, הנכון הוא לבחור קונסולה המעוצבת בהתאם, אם הבית שלכם מעוצב בסגנון כפרי, הבחירה המתבקשת היא של קונסולה בסגנון כפרי. הרמוניה היא התאמה בין התמונה המתקבלת בכניסה לבית ובין מה שמתרחש בחללים של הבית פנימה. 

לשאוב השראה זה חלק מהתהליך 

אם אתם רוצים לבחור קונסולה בהתאם לצרכים ולחלומות שלכם, לשאוב השראה זה חלק אינטגרלי מהתהליך. אל תוותרו על בחינה של אפשרויות שונות, על הצצה במגזינים העוסקים בעיצוב הבית ובתמונות שערכו אחרים, העוסקים בתחום. כך יהיה לכם קל יותר לא רק לשאוב השראה ולהבין מה מדבר אליכם ולטעם האישי שלכם, אלא יהיו לכם תמונות שיעזרו לכם להסביר לבעלי המקצוע מה אתם מחפשים בדיוק. 

 

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה