לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג הלב של הבית: הטיפים הכי טובים לעיצוב הסלון

הלב של הבית: הטיפים הכי טובים לעיצוב הסלון

c@digitouch.co.il 26.05.22

Rate this post

הסלון הוא אחד החללים המרכזיים בכל בית, בו אנו מבלים המון זמן. בסלון, אנחנו נחים, מארחים, קוראים, רואים טלוויזיה ועוד. על כן, חשוב שהחלל הזה יהיה פרקטי, נעים וגם אסתטי. 

איך תוכלו לדעת מה נכון ומה פחות נכון לעשות כאשר מדובר על עיצוב חלל הסלון?
אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאת הכתבה.

הסלון צריך להתאים לסגנון העיצוב שלכם

בגדול, יש לשמור על קווים חמים ונקיים בסלון. כלומר, רצוי שלא להכניס צבעים חזקים שיפריעו להרמוניה. כמו כן, אם הסגנון שיש בסלון הוא נקי ומודרני, אז אפשר להכניס קצת חמימות וזאת באמצעות פריטי אקססוריז שונים כמו כריות או שטיח מעוצב.

תאורה

בסלון מומלץ לשלב כל מיני גופי תאורה. אפשר לבחור בתאורה צמודת תקרה ולהוסיף מנורה עומדת באזור של הכורסאות. כיום יש מגוון גדול של גופי תאורה. מומלץ להתאים אותם לעיצוב שיש בסלון. 

ספות וכורסאות

כאשר מדובר על ריהוט לסלון, מומלץ לבחור בספה ארוכה ולהוסיף עוד שתי כורסאות קטנות. הכורסאות לא חייבות להיות בצבע או בסגנון של הספה אבל כן צריכות להתכתב אחת עם השנייה. לדוגמה, אם בחרתם כורסא אחת בצבע תכלת, אז בחרו את השנייה בדוגמה אחרת אבל עם אותו גוון. כמו כן, אפשר גם לשים כריות נוי על הספה. הכריות צריכות להיות באותו הצבע. במידה ואתם אוהבים לשכב על הספה, אפשר לבחור בספת שזלונג.

שולחן סלון

מומלץ לשים שני שולחנות בגדלים שונים ולא שולחן אחד גדול. שולחנות בגדלים שונים יכולים להתאים לכל מיני שימושים. לדוגמה, כאשר אתם מארחים, תוכלו להגיש על שולחן אחד את הכיבוד ועל השולחן השני את הקפה.

מזנון

טלוויזיה מומלץ שלא לשים על המזנון, אלא לתלות אותה על הקיר. כך תוכלו להבטיח מקסימום בטיחות וכמובן גם תוכלו לשמור על העיצוב. מתחת לטלוויזיה, תוכלו לשים מזנון. מומלץ לבחור במזנון חצי סגור או מזנון עם רגליים דקות. תוכלו להשתמש במגירות האחסון שיש במזנון לצורך אחסון כלי אירוח או לצורך אחסון הצעצועים של הילדים. 

פינה לתיקים, מעילים ונעליים

מדובר על פריטים שתמיד נוטים להיזרק באזור הסלון או על השולחנות של הסלון. על כן, באזור הכניסה לבית, אפשר למקם ארונית הכוללת מגירת נעליים ומתלה למעילים. 

פריטי אומנות

בסלון מומלץ לתלות תמונה אחת גדולה ולא מספר תמונות קטנות. כמו כן, אפשר גם לבחור קיר אחד ולחפות אותו באריחים מיוחדים, בבריקים, בחיפוי עץ, בטפט או בחיפוי תלת מימד. 

טקסטיל

מומלץ שלא לוותר על שטיח בסלון. הפריט הזה מוסיף הרבה חום ויכול לשדרג משמעותית את חלל הסלון. כמו כן, גם כריות נוי יוסיפו חמימות ואפשר גם להתקין וילון וכך לרכך עוד יותר את המראה של החלל כולו.

צמחייה

אם אין לכם מרפסת בבית, תוכלו לבחור בצמחים שלא דורשים השקייה מדי יום וגם כאלה שמטהרים את האוויר. רכשו עציץ אחד גדול ותראו כיצד תוכלו להוסיף טאץ' ירוק בקלות. 

 

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה