לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג 6 טיפים לבחירת פינת אוכל

6 טיפים לבחירת פינת אוכל

isaacwp

בעיצוב של בתים כיום ניתן לומר כי עיצוב חלל הבית כחלל פתוח גרם לכך כי פינות אוכל, הסלון וכן המטבח הפכו לחלל אחד גדול ולכן לתת יותר ביטוי לכל מתחם ומתחם לעיצוב משלו בבית שלכם.

פינת אוכל קטנה מהווה למעשה את המרכז בבית שלכם, בו מתאספים כל החברים ובני המשפחה שלכם על מנת לשוחח על הלכי היום ולאכול את הארוחות במהלך היום, לכן ישנה חשיבות לכך שהפינה תשרה אווירה טובה, נעימה וחמימה.

פינת אוכל כחלל שונה

במתחם פינת אוכל יוקרתית ישנה חשיבות להשתמש באלמנטים עיצוביים אשר יעזרו לה להיתחם כאזור נפרד משאר חלקי הבית וכך היא תקבל משמעות נפרדת משאר המתחמים אשר בבית. השינוי הכי מזערי בפינת האוכל יכול לעשות בה שמות, ישנם מספר שינויים קטנים שיכולים לעשות את כל ההבדל, כמו למשל :

  • שינוי ריצוף וחיפוי אשר מייצרים בידול לפינת האוכל מול שאר הבית.
  • צביעת החלל בצבע שונה ולתת ניגוד מול חלל הבית כדי להדגיש את הפינה ובכך להעניק לה את האופי שלה.
  • רכישת שטיח לפינת האוכל כדי לבדל את פינת האוכל משאר הבית, חשוב ביותר לרכוש שטיח פרקטי שניתן לשאוב אותו בקלות וביעילות כדי שיהיה אסתטי ונעים לשבת בפינת האוכל.

טיפים עבור בחירת פינות אוכל

כפי שכבר אמרנו, אנו מסבים אל פינות אוכל הרבה משעות היום, היא המרכז של חיי המשפחה והחברים, ולכן ישנה חשיבות רבה בבחירתה.

אי לכך ובהתאם לזאת, אגרנו עבורכם את הטיפים המומלצים ביותר, שכאשר תגיעו לחנות, תהיו עם בעלי ידע רב יותר לרכישת פינת האוכל עבורכם.

דרך אגב, ביכולתם גם לרכוש פינת אוכל במבצע בחנויות רבות, הדבר יקל על התקציב שלכם באופן ניכר ומשמעותי ביותר.

  1. דבר ראשון ולפני הכל, עליכם למדוד את המרחב אשר בו תהיה פינת האוכל שלכם מוצבת. קחו בחשבון שבוודאי תרכשו שולחן נפתח, בהנחה שאתם מארחים אורחים בביתכם וכן בוודאי שתרצו כיסאות נוספים לרכוש והוסיפו זאת למידה אשר אתם מודדים. הגיעו עם מידות מדויקות אל החנות.
  2. הרבה אנשים בעליי נטייה לקנות בדיוק את אותו סגנון של פינות אוכל הומוגני כמו שנמצא אצלם בכל הבית. הדבר יוצר אפרוריות בעלת נטייה לשעמום. אתם יכולים לשבור את האפרוריות הזאת בכך שתרכשו מערכת של פינת אוכל שהיא בעלת מראה עיצוב מסגנון אחר אשר תשתלב בהרמוניקה עם הסגנון אשר קיים כבר אצלכם בבית. מותר לשבור את השגרה ובמקרה הזה זה אף רצוי.
  3. במידה ויש לכם חלל ארוך בבית שלכם, אזי מה שיתאים לכם זה שולחן מלבני. עליכם לשקול את מספר הסועדים על מנת להתאים את מספר הכיסאות בהתאם.
  4. אם בבית שלכם אינכם מצליחים למצוא מקום נפרד עבור פינת האוכל, אזי תוכלו לחפות את הקירות בצורה עיצובית באמצעות אריחים מיוחדים, לשים טפט ולהבליטו באמצעות צבע וגוון שונים ולהכניס גופי תאורה דקורטיביים.
  5. במידה ויש בבית שלכם חלל מרובע – אנו ממצילים לכם לקנות שולחן פינת אוכל מרובע שהולם את הפרופורציות של החדר או שולחן עגול לשבירת קווים ישרים.
  6. אחד היתרונות, להבדיל מקנייה מקוונת דרך האינטרנט, שאתם מגיעים לחנות אתם יכולים לבדוק האם נוח לכם. שבו על יד השולחן ובדקו האם נוח לכם אתו שהגבהים והמרחקים מתאימים, שהכיסאות מיטיבים עמכם.

אנו בגליק תעשיות רהיטים מתאימים עבורכם פינת אוכל ה"תפורה" בדיוק לצרכים שלכם הן מבחינת עיצוב והן מבחינת חומרים ומידות.

פנו לקבלת פרטים נוספים ונשמח לעזור.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה