לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג 4 טעויות נפוצות שלא כדאי לעשות בעיצוב פינת האוכל

4 טעויות נפוצות שלא כדאי לעשות בעיצוב פינת האוכל

isaacwp 13.12.21

Rate this post

אחד החללים החשובים ביותר בבית, הוא החלל בו אנחנו בוחרים להציב את פינת האוכל שלנו. זה חלל חשוב ומעניין, מאחר ואנחנו מבלים בו לא מעט זמן, בין אם זה בעת ארוחות משפחתיות ובין אם זה כשאנחנו מארחים חברים ובני משפחה רחוקים, ולעיתים גם כשאנחנו יושבים בגפנו לשתות קפה, לקרוא עיתון או לשוחח בפלאפון.

לכן אנחנו נרצה שפינת האוכל תהיה מעוצבת בצורה יפה ומרשימה. אנחנו נרצה ליהנות מפינת האוכל לא רק באופן פרקטי, אלא גם ליהנות מהאווירה שהיא יוצרת וכן מהעיצוב מסביב, כפי שאנחנו בוחרים לעצב את המקום. בין אם זה בכל מה שקשור לשימוש בשולחן מעץ כזה או אחר, בין אם זה בכל מה שקשור לשימוש בריצוף פרקט פולימרי או אחר, ובין אם זה בכל מה שמוצב מסביב.

אילו טעויות נפוצות נהוג לעשות וכיצד ניתן להימנע מהן

כשניכנס לבתים של אחרים, נגלה פינות אוכל בעיצובים שונים. לא פעם נגלה טעויות נפוצות שחוזרות על עצמן שוב ושוב. על מנת להימנע מהן, אנחנו צריכים לדעת מה הן וכיצד אנחנו יכולים למצוא פתרון אחר, דרך שונה לעצב את פינת האוכל, כך שלא נעשה טעויות שיפגעו בעיצוב או בחוויית השימוש במקום.

טעות ראשונה נפוצה, היא בחירה של שולחן אשר איננו עמיד בפני שריטות וסימנים אחרים. התוצאה היא, שאנחנו מוצאים את עצמנו במצב בו, עם הזמן השולחן סופג שריטות וסימנים משפיעים על המראה שלו. זה כמובן לא נעים לאכול על שולחן כזה. הפתרון הוא להשתמש בשולחן עץ עמיד וחזק מפני מצבים שכאלה.

טעות שנייה נפוצה היא בחירת פרקט לא מתאים למקום. פרקט שאיננו עמיד בפני מים, פרקט שלא נחשב חזק או אמין. הפתרון הוא להשתמש בסוג של פרקט פולימרי. מדובר על פרקט איכותי, חזק ועמיד מפני מים. ניתן למצוא פרקט פולימרי בשלל דגמים שיכולים להתאים למבנה ולחלל בו אנחנו בוחרים להציב את שולחן האוכל.

טעות שלישית, חישוב לא נכון של השטח. התוצאה היא שאין מרווח גדול ולא פעם זה יכול להשפיע על היכולת של האנשים שיושבים במקום לאכול וליהנות מהארוחה. לכן חשוב לבחור את המיקום בצורה נכונה ובהתאם גם את השולחן המיועד לפינת האוכל.

טעות רביעית, העיצוב איננו מתאים למקום. זה נכון לגבי בחירת צבעים לקירות, זה נכון לגבי קישוטים ואלמנטים אחרים מיוחדים לעיצוב החלל. הפתרון, לבחור קונספט מסוים ולהתמיד בו.

כלים שיכולים לעזור לנו בעיצוב פינת אוכל

ישנם אנשים וכלים שונים שיכולים לעזור לנו בתהליך העיצוב, בראש ובראשונה מעצב פנים שמכיר את התחום ואנחנו יכולים להתייעץ איתו ולהיעזר בו לשם עיצוב פינת האוכל. מעבר לכך, אנחנו יכולים גם להשתמש באמצעי הדמיה שיאפשרו לנו לתכנן את המקום ולראות כיצד הוא ייראה באמצעות כלים ואמצעים שונים.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה