לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג קצת על שולחנות אוכל

קצת על שולחנות אוכל

isaacwp

פינות אוכל ועוד קצת…

שולחן אוכל נפתח הינו שולחן אוכל המיועד לאכילה בעיקר אם יש לכם אורחים והשולחן במטבח אינו מספיק להכיל את מספר הסועדים.

שולחן נמוך או שולחן במטבח אינו נכלל בהגדרה של שולחנות אוכל נפתחים. שולחן אוכל נפתח הוא כזה אשר ניתן להוסיף לו מספר רב של כיסאות ולקיים בו ארוחה של מספר רב של סועדים בניחותא ולרווחת כולם.

שולחנות אוכל מוצבים לרוב בפינות האוכל, שלעתים קרובות מהווים חלק מהדירה, אבל בחלק מהבתים פינות האוכל נמצאות בחלק ייעודי אשר מתוחם כפינת אוכל נפרדת לחלוטין.

שולחנות אוכל קטנים מיועדים לארבעה עד שישה סועדים, שולחנות אוכל גדולים יותר מיועדים לעשרה עד עשרים סועדים כשאצלנו ניתן למצוא שולחנות אוכל נפתחים גדולים שיכולים להכיל עד 100 סועדים.

ישנם שולחנות אוכל שבמצב סגור מיועדים לשמונה סועדים, אבל כאשר פותחים אותם ניתן להושיב בהם עד בדרך כלל עד 40 סועדים. שולחנות אוכל ביתיים אופטימליים הם מן הסוג שניתן להאריך על פי מספר הסועדים, כלומר שולחנות אוכל אשר ניתן לפתוח אותם, להגדיל וכן להאריך אותם.

כאשר אתם מעוניינים לבחור שולחנות אוכל אשר ניתנים להגדלה ולהארכה כדאי מאוד להקפיד על התאמת הדגם לצרכים שלכם ועל איכות החומרים שלו, ישנם שולחנות אוכל אשר אינם נפתחים בקלות וישנו צורך לגרור ולאחסן אותם וזוהי טרדה והתעסקות לשמה.

היתרונות הרבים של שולחן אוכל נפתח

  • שולחן אוכל נפתח אינו תופס מקום רב בחלל הבית ורק שצריכים לארח פותחים אותו בקלות ובפשטות.
  • ניתן לעצב שולחן אוכל נפתח בהתאמה אישית שישתלה בהרמוניה של הבית ולא יצור כלל וכלל מגבלה של מקום, הוא משתלב עם כל עיצוב אשר קיים בחדר, בין אם מדובר בעיצוב מודרני, עיצוב קלאסי או עיצוב כפרי.
  • לגבי שולחנות אוכל עגולים יש הטוענים כי שולחן עגול יוצר הרמוניה בין הסועדים, מכיוון שכל מקומות הישיבה שווים, אין מקום רחוק יותר או מקום טוב יותר. אין מישהו שיושב בזנב של השולחן או מישהו שיושב בראש השולחן. המרחק בין הסועדים למרכז השולחן הינו אותו מרחק.
  • המשמעות של פינות אוכל נפתחות היא שאנו נהנים להגדיל את אורך השולחן – כך שמצד אחד אנו מקבלים שולחן חסכוני שלא תופס מקום ומצד שני בעת ארוחה חשובה או ארוחה משפחתית רגילה עם הרבה סועדים, אתם יכולים לפתוח את השולחן בצורה נוחה ומיטבית, כך שתוכלו לשים עליו כמה שיותר תבשילים וכלים ויוכלו לשבת לצדו כמה שיותר סועדים בלי לחץ ובמרווח אידיאלי.
  • כשמסתכלים על פינת אוכל נפתחת אפשר לחלק אותה למספר קבוצות על פי אופי הפתיחה שלהן וכיצד נמקם אותן.
  • פינת אוכל גדולה היא כזאת שמראש תופסת מרחב גדול במיוחד, בדרך כלל מדובר על שולחן שמכיל שמונה סועדים וזאת מבלי לפתוח בכלל את השולחן. מדובר על פינת אוכל אשר מתאימה למשפחה גדולה. שולחן שכזה יכול להיפתח בצדדים, או באמצע והוא מאפשר לעוד שמונה סועדים להתיישב בחיק השולחן. להבדיל מפינת אוכל חסכונית, פינה זו דורשת מקום מיוחד משלה בסלון או לחילופין בין הסלון למטבח.
  • פינת אוכל חסכונית – זוהי פינת אוכל קטנה אשר מתאימה לבית של שלושה עד ארבעה סועדים. היתרון של פינת אוכל זו שהיא קומפקטית וקטנה עד מאוד ויכולה להשתלב בכל מקום. גליק תעשיות רהיטים מאפשר לכם ליהנות משולחנות אוכל קטנים במצב סגור וגדולים מאוד במצב פתוח המעניק לכם פתרון אירוח מושלם.
כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה