לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש

פינות אוכל מודרניות

פינות אוכל מודרניות מאפשרות לכם לאכול בסטייל. פינות האוכל של רהיטי גליק המהווה בית למיטב המעצבים והאדריכלים בישראל שיעזרו לכם לייצור את השינוי המהותי לפינת אוכל מודרניות עם מרקם מעניין, ייחודי ועכשווי שתופס תאוצה רבה בימינו.

איך בוחרים פינת אוכל מודרנית?

בסופו של דבר, אי אפשר לקבוע נוסחה חד משמעית לבחירה נכונה של פינות אוכל. לכל פינה יש את המאפיינים הייחודיים שלה ואת הצרכים והרצונות של בני הבית שהיא צריכה למלא: כמה נפשות יכולות להתארח בבית? האם הפינה תשמש גם לאכילה? האם דרושה מודולאריות בגודל ובצורת הרהיטים? וכן הלאה.

פינה מוצלחת תשלב בצורה מושלמת בין אסתטיקה לפרקטיקה, ותתאים כמו כפפה ליד לבית הספציפי. האתגר הגדול כאן הוא "לתרגם" את רצונות בעלי הבית לכדי החלטות ארגוניות או עיצוביות הנוגעות לריהוט, לחומרי הגלם, לאקססוריז, לפריטי הנוי וכן הלאה.

עיצוב בסגנון מודרני

שאלה שצריכה להישאל, בשלב הזה, היא מהם בדיוק הפרמטרים המגדירים פינות אוכל מודרניות ככאלה. תורת העיצוב מספקת כמה תשובות אפשריות, אם כי לא מדובר כאן במדע מדויק. כך למשל פינות מודרניות רבות הן בעלות מראה "הייטקיסקי", הכולל חומרי גלם יוקרתיים דוגמת מתכת או זכוכית, גוונים כהים באופן יחסי ועוד. עם זאת תוכלו למצוא גם פינות מודרניות לחלוטין בשלל גוונים וחומרים אחרים.

בשנים האחרונות, מושם בעולם העיצוב דגש רב על מינימליזם – כך שפינת האוכל המודרנית בהחלט יכולה להיות כזו. מגמות עכשוויות נוספות הן שימוש בקווים ישרים, התבססות על חומרי גלם שמדמים חומר אחר וכן רכישת פריטים הממלאים כמה וכמה תפקידים בו זמנית. חברת רהיטים המעורה בתחום עד רמת היסוד תוכל להכיר בוודאי את כל המגמות והחידושים.

פינות אוכל מודרניות בהתאמה אישית

גליק רהיטים מציעים לכם מגוון רחב של פינות אוכל מודרניות ופתרונות אירוח של פינות אוכל מודרניות בהתאמה אישית, בכל עיצוב, בכל גודל וחומר שתבחרו בהתאם לטעמכם ומותאם לחלל המגורים שלכם.

× שלחו הודעה