לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש
ראשי בלוג פינות אוכל מעץ אלון

פינות אוכל מעץ אלון

isaacwp

פינות אוכל מעץ אלון מבוקשות מאוד בשל תכונותיו של עץ האלון. עץ אלון מתאפיין בסיבים עמוקים גסים המעניקים לו מראה כפרי אותנטי. עץ האלון נחשב לחומר גלם משובח ומבוקש בתחום הנגרות בכלל מייצור מטבחים, מדרגות וכמובן פינות אוכל וכסאות.

עץ האלון נחשב לקשה ובעל עמידות למים ושינויי אקלים ומאפשר לנו ליהנות מאכויותיו לשנים רבות. תכונות אלו המאפשרות לנו לייצר רהיטים איכותיים ובאחריות. בעזרת יכולות טכנולוגיות שיש לנו כיום ניתן לבצע בו גימורים בהתאמה אישית למגוון רחב של סוגי רהיטים כגון: פינות אוכל, כסאות לפינות אוכל, מזנונים, מטבחים ועוד.

פינת אוכל מאלון מבוקע

עץ אלון מבוקע הינו חלק של עץ האלון אשר מכיל בקעים / עיניים בפלטות העץ שלאחר החיתוך ומעניק מראה אותנטי טבעי לפינות האוכל. בשל כך, רבים המעוניינים לחזק את המראה הכפרי בביתם והענקת מראה טבעי וחם ככל שניתן מבקשים את השימוש בחלקי עץ אלון מבוקע בביתם גם להענקת מראה של עץ כפרי ואותנטי וגם על מנת לשבור את המראה החלק וה"תעשייתי" משהו של פינת האוכל.

ייצור פינות אוכל מאלון מבוקע מתאפשר בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וניסיון עשיר המעניקים לכם אין סוף אפשרויות התאמה לכל חלל ובכל טעם. ניתן כמובן לעצב משילוב חומרי גלם שונים וגודל פתיחה של מערכת המסילות בהתאמה אישית בהתאם לסוגי האירוח, גיוון של צבעים כגון פינת אוכל מאלון מושחר וגווני צבעים רבים נוספים שיעניקו לביתכם מראה כפרי וחמים.

שולחן אוכל מעץ אלון

בשל היות עץ האלון עץ קשה כחלק מתכונותיו הטבעיות, ייצור של שולחנות אוכל שאמורים לשאת משקלים כבדים ולהישאר עמידים לשנים רבות מתבקש. ניתן לבחור את פלטת השולחן שתהיה מבוקעת, מושחרת או במראה של פסים אותנטיים כפריים בהתאם לעיצוב.

עץ האלון מעניק לשולחנות אוכל עמידות מפני מים הן בעקבות תכונותיו של עץ האלון שעמיד במים והן כתוצאה מחומרי הגנה שאנו מוסיפים בשלבי הגימורים על מנת לחזק את שולחן האוכל כשאנו לא חוששים לנקות אותו או כשנשפכים עליו נוזלים אין בעיה לנקותו ובבטחה ללא גרימת נזק לעץ.

מסקנות

עיצוב פינות אוכל מעץ אלון כחומר גלם איכותי ובעל תכונות מתאימות לייצור מגוון רחב של סוגי רהיטים בכלל ושיעניקו לנו את המראה בכפרי העתיק הרצוי לנו יחד עם עיצוב מושלם ולשנים רבות. לא בכדי עץ האלון פופולרי מאוד בקרב נגרים ותעשיות הרהיטים וייצור שולחנות אוכל בפרט וכך גם הביקוש בקרב צרכנים בהתאם.

כל האמור במאמר זה לא בא להחליף ייעוץ לפני רכישת פינות אוכל מעץ אלון או כל רהיט אחר– הינכם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ משלים, מקצועי ומקיף המותאם בדיוק לצרכיכם.

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
× שלחו הודעה