לפרטים חייגו

052-5215219
סגור חיפוש

גליק תעשיות רהיטים קרית ביאליק

גליק תעשיות רהיטים בקרית ביאליק נוסדה בשנת 1958 ומתמחה בייצור ושיווק פינות אוכל וכסאות, חברת glik הוקמה ע"י הבעלים עדי ויוסי גליק הנחשבים זה שנים לבעלי שם מובילים ומתמחים בתחום העיצוב והלבשת הבית, ואוצר בתוכו אוסף מרשים ואקסקלוסיבי של פריטי ריהוט איכותיים ואביזרים יוקרתיים משלימים מהמיטב.

פטנט רשום לפינות אוכל נפתחות

עדי גליק ידוע כבעל הפטנט בזכות פתרונות הפטנטים הרשומים של מפעלי הייצור לנוחיות הלקוחות. גליק תעשיות רהיטים מציע ללקוחותיו, לאדריכלים ומעצבי פנים חווית ביקור עוצרת נשימה המשלבת בין פינות אוכל נפתחות, פינות אוכל גדולות, פינות אוכל מעוצבות, פינות אוכל מודרניות, פינות אוכל קלאסיות, פינות אוכל מרובעות, פינות אוכל עגולות, פינות אוכל מלבניות, פינות אוכל מעץ, פינות אוכל כפריות, פינות אוכל מזכוכית, פינות אוכל איכותיות בכל עיצוב ובכל חומר שתבחרו – בהתאמה אישית, כסאות לפינות אוכל, כסאות בר, כסאות מעוצבות לפינות אוכל, מערכות ישיבה לבין אביזרים משלימים המוצגים במקום.

פטנט רשום

מוצרים אוטנטים וייחודים

מגוון רכב של חומרים איכותיים

עבודת יד מיקצועית וקפדנית

סטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם

בבעלותה של חברת glik מפעל גדול ומתקדם ביותר בו מיוצרים כיסאות ושולחנות אוכל, בשיטות וחומרים איכותיים וייחודים. פינות האוכל של גליק משווקות לרשתות המובילות ביותר. פתרונות האירוח של גליק בתכנון, עיצוב והתאמה אישית.

תהליך הייצור ב"גליק תעשיית רהיטים" נעשה על ידי צוות מקצועי ומסור העושה עבודה נאמנה. גליק תעשיית רהיטים משתמשים בציוד חדיש ומקצועי עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ליצירת פינות אוכל וכסאות, המאפשרת יצירת גימורים איכותיים ודיוק בכל פרט לצד שמירת שיטת עבודה מסורתית משנת 1958 של רהיטי גליק אשר מעריכות את חיי המוצרים של פינות האוכל והכסאות.

צוות העובדים של רהיטי גליק עומד לרשותכם בכל שאלה וייעץ וייסע לכם על מנת לתפור לכם את פינות האוכל והכסאות בהתאמה אישית. גליק שואפים למצוינות ופועלים בנאמנה ומקצועיות, תוך הקפדה על שירות איכותי ועמידה בלוחות זמנים הנדרשים.

גליק תעשיית רהיטים מזמינים אתכם לחווית קניה יחודיית עם מיטב פינות האוכל והכסאות מבית גליק הפרוס על פני 4 אולמות תצוגה ומשלב בין חומרים וסגנונות שונים של פינות אוכל וכסאות, כל זאת תוך ליווי וייעוץ אישי.

× שלחו הודעה